Вест

Саопштење директора школе родитељима

Поштовани родитељи,

Обавештавам Вас да је школа у складу са Законом и препорукама надлежних министарстава предузела све превентивне мере ради спречавања ширења вирусних инфекција како би ученици у нашој школи учили у здравој и чистој средини. Учионице се редовно проветравају, набављена је довољна количина убруса, постављени су нови дозери са течним сапуном у свим тоалетима, подови, школске клупе и гелендери се редовно бришу асепсолом и алкохолом.

Замолила бих Вас да са децом разговарате о важности редовног прања руку и одржавању личне хигијене као и да примењују препоруке добијене од наставника, одељењских старешина и лекара, а у циљу спровођења превентивних мера. У случају да код деце приметите било какве симптоме који би могли да укажу на присуство вируса, за све информације се без одлагања обратите епидемиолошкој служби на број телефона 0648945235 или 0112684566 и о томе обавезно обавестите одељењског старешину.

Надам се да ћемо се сви заједно изборити са овом ситуацијом.

С поштовањем,

Албина Холод, директор школе