Mеђународни дан шума

Међународни дан шума 21.март школа је обележила разноврсним активностима које су трајале недељу дана.
Учитељица Анка Нађ са одељењем урадила пројекат ''Шумска идила".
Одељење III/3 и библиотекар школе су припремили пано "Причам ти причу".
Љиљана Војновић и Марија Туфегџић су са одељењима IV/2 и IV/3 приредиле плакате на тему "Сачувајмо шуме".
Професор ликовног Бранка Мандић је са ученицима петих разреда приредила изложбу "Оазе мира".
Учитељица Светлана Поповић са својим одељељем урадила је пројекат" Лишће шушти".
Чланови еколошке секције су одржали предавање у одељењима свих четвртих разреда на тему "Значај шума".
У вршњачкој едукацији учествовали су следећи ученици: Катарина Јаношевић, Вања Марјановић, Ивана Ђорђевић, Ана Вилотијевић и Аријана Милановић.
На конкурсу за најлепшу фотографију природе ,награде су освојили следећи ученици: 1. место-Матеја Савић VII/1, 2. место-Десанка Станојевић V/3 и 3.место-Новак Станојевић VI/2.
Наставници TO су направили плочице за означавање стабала у школском дворишту.
Домар школе Драга Иветић засадио је у школским двориштима руже, украсно жбуње и тује.
На овај начин школа је дала свој допринос у развијању свести о значају шума и потреби њиховог очувања