Јануар

16. јануар - Девојчице наше школе су на општинском такмичењу у кошарци победиле тимове школа Јован Цвијић (6:4), Иван Милутиновић (16:0) и у неизвесној борби тим школе Јован Ристић (15:13). Играчи: капитен и први стрелац Јована Миљевић, Ана Николић, Сара Миленовић, Десанка Станојевић, Нина Тојагић, Александра Пешић, Милена Јовановић и Катарина Трајковић.

Кошаркашице

Пред новогодишње и божићне празнике деци у Тиршовој уручене су честитке са личним порукама које су правили наши ученици. Медицинско особље и деца се пуно захваљују на бризи и пажњи наших најмлађих.

У организацији Светосавског звонца СПЦ и под покровитељством општине Палилула, 21. јануара 2018. годин, одржан је шаховски турнир. Наши ученици су освојили четири медаље. Дејан Цветковић из општине Палилула том приликом је уручио златну медаљу Растку Марјановићу V/2 и бронзане медаље Соњи Комазец VII/3, Луки Адамовићу VI/3 и Алекси Бухи VII/3.

У ОШ "Јован Цвијић" одржан је светосавски квиз оштроумности. Ученици наше школе су освојили треће место.

Ученице од петог до осмог разреда су примиле честитке и поклоне од директорке за освојена прва места на општини у кошаркашким надметањима.

Кошаркашице

Прославили смо школску славу Светог Саву. Уз молитву, ломљење колача, светосавску беседу и поруку најмлађима свештеник наше школе је отворио приредбу у којој су ученици својим наступима достојно представили своју школу.