Септембар 2019/2020.

Прошлогодишњи прваци су са својим учитељицама припремили леп дочек својим новим другарима - првацима.

Честитамо ђацима првацима и њиховим родитељима полазак у школу!

Ученик осмог разреда наше школе, Владимир Ивановић, део је успешне ватерполо екипе.

О успеху нашег Владимира, али и његових саиграча, прочитајте ОВДЕ.

vlada1  vlada2

У среду 15.9.2019, ученици седмог разреда, Вељко Љубојевић, Растко Марјановић, Тара Арсић, Ника Блешић, Анђела Буха и Филип Улић, са наставницом Биологије Бешенски Аном, су гостовали на Радио Београду. Били су у емисији Фамилиологија, емисији за децу,омладину и породицу, код уреднице децијег програма, Весне Ћоровић Бутрић, која је такође и дечији писац. Тема разговора је била саосећајност. Ученици су обишли радио, научили како настаје радио програм, учестовали у емисији и лепо се провели. Добили смо позив и да првом следецом приликом се опет дружимо.

У одељењу током ове школске године, ученици ће имати прилику да се упознају са неким занимањима која ће им представити њихови родитељи на одабраним часовима. Дружење и упознавање смо започели занимањем костимограф које нам је на интересантан и креативан начин представила и приближила родитељ Милица Комазец. Ученици су активно учествовали у презентацији, постављали веома интересантна питања и обогатили своја знања. Делић атмосфере можете погледати у галерији.